F.H. MEGABIT
GODZINY OTWARCIA:
PON. - PT. 10.00 - 18.00
SOB. 10.00 - 14.00

UL. ŚW. GERTRUDY 3,  KRAKÓW
TEL. 12 421 30 48
MEGABIT.KRAKOW@NEOSTRADA.PL
NASZA OFERTA
WPISZ CZEGO SZUKASZ
 
Elastyczny uchwyt do telefonu
Elastyczny silikonowy uchwyt do telefonu to praktyczne, wygodne akcesorium, które ułatwi każdemu posiadaczowi telefonu korzystanie z urządzenia. Produkt można dowolnie dostosować do rozmiaru swojego telefonu. Sprawdzi się szczególnie podczas ładowania telefonu przez gniazdko ścienne - dzięki uchwytowi nie musimy kłaść telefonu na podłodze i narażać go na przypadkowe przydepnięcie. Uchwyt można z powodzeniem przymocować również w innych miejscach, w domu, pracy czy w samochodzie. Produkt dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.
Monopod do robienia zdjęć "selfie"
Dostępne wersje przewodowe lub bezprzewodowe z pilotem Bluetooth. Monopody posiadają głowicę ze śrubą 1/4" do mocowania aparatów fotografiznych oraz uchwyt do smartfonów.
Ładowarki samochodowe USB 1 A/ 2.1 A
Kable micro USB
Słuchawki Bluetooth
Słuchawka douszna Esperanza Bluetooth Flores

Wysokiej jakości, mała słuchawka pracująca w technologii Bluetooth 3.0. Umożliwia podłączenie dwóch telefonów komórkowych lub innych urządzeń Bluetooth jednocześnie. Posiada ergonomiczny, dopasowany do ucha kształt oraz wygodny zaczep. Wbudowana bateria umożliwia długi czas rozmów i czuwania. Doskonale sprawdzi się podczas długich podróży i w codziennym użytkowaniu. W komplecie 3 dodatkowe zaczepy plastikowe i ładowarka.
Słuchawka douszna Esperanza Bluetooth Iguana

Wysokiej jakości, mała słuchawka pracująca w technologii Bluetooth 2.1. Posiada ergonomiczny, dopasowany do ucha kształt oraz wygodny zaczep. Wbudowana bateria umożliwia długi czas rozmów i czuwania. Doskonale sprawdzi się podczas długich podróży i w codziennym użytkowaniu.
Power bank
Uchwyty do telefonów
Rysiki pojemnościowe