F.H. MEGABIT
GODZINY OTWARCIA:
PON. - PT. 10.00 - 18.00
SOB. 10.00 - 14.00

UL. ŚW. GERTRUDY 3,  KRAKÓW
TEL. 12 421 30 48
MEGABIT.KRAKOW@NEOSTRADA.PL
NASZA OFERTA
WPISZ CZEGO SZUKASZ
 
Zestaw klawiatura + mysz bezprzewodowa Esperanza
Najnowszej generacji bezprzewodowa klawiatura multimedialna z myszką. Elegancki wygląd, niskie klawisze, oraz gumowane pokrycie klawiatury i myszki sprawia, że doskonale będą komponowały się na biurku z innymi akcesoriami. Klawiatura posiada 10 dodatkowych klawiszy multimedialnych. Ułatwiają one: otwieranie folderu Mój komputer, szybkie uruchamianie przeglądarki internetowej, poczty oraz ulubionych stron. Jednocześnie w wygodny sposób można uruchomić odtwarzacz plików multimedialnych sterując jego funkcjami bezpośrednio za pomocą dodatkowych klawiszy (dostępne funkcje: play/pause - odtwarzanie/zatrzymanie odtwarzania , Mute - wyciszenie dźwięku) oraz regulować głośność. Litery oraz symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych. Zestaw współpracuje zarówno z notebookami jak i komputerami stacjonarnymi.
Klawiatura podświetlana Esperanza Tokyo
Idealna do pracy w nocy, wygodna, miła w dotyku, wysokiej jakości przewodowa klawiatura multimedialna USB najnowszej generacji. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale będzie komponowała się z innymi akcesoriami na biurku. Posiada 8 klawiszy multimedialnych. Ułatwiają one: szybkie uruchamianie poczty, ulubionych stron, wyszukiwania stron. Jednocześnie w wygodny sposób można sterować funkcjami odtwarzacza plików multimedialnych (dostępne funkcje: Play/Pause - odtwarzanie/zatrzymanie odtwarzania) oraz regulować głośność. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych.
Klawiatura Tracer Gender + hub USB
Ultra nowoczesna klawiatura klasy Home & Office marki Tracer. - Smukła stylistyka, wysokiej jakości wykonanie i materiały sprawiają, że klawiatura wyglada elegancko i profesjonalnie. Elegancki design to nie jedyna zaleta klawiatury Gender TRK-272. Niski skok klawiszy, aż 12 przycisków multimedialnych i możliwość podłączenia do niej 3 urzadzeń USB, sprawią, że praca stanie się wygodna i efektywna jak nigdy wcześniej. Klawiatura podłączana jest 1,5m kablem USB.
Klawiatura Msonic MK-122UKC

Standardowa klawiatura komputerowa VAKOSS w kolorze czarnym. Posiada wysokiej jakości, miękkie elastyczne klawisze, które zapewnią cichą i wygodną pracę. Interfejs USB. Uniwersalne 102 klawisze + 3 wskaźniki LED.
Interfejs USB
Długość kabla: 1.4m?0,05m
Zgodny z systemami: PC & Mac
Mini klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Vakoss
Mini klawiatura bezprzewodowa i touchpad VakossR jest dostosowana do użytku w domu i w biurze. Obsługuje systemy Android, IOS, Mac OS X i Windows. Ekonomiczna modułowa konstrukcja
Ładowarka USB (wraz z kablem)
Klawisze klawiatury: 92
Mysz touchpad
Częstotliwość transmisji bezprzewodowej: 2402MHz-2480MHz
Zasięg transmisji bezprzewodowej: maksymalnie 6m
Typ złącza odbiornika: USB 2.0
Akumulator Litowo jonowy 800mAh
Obsługiwane systemy operacyjne: Win&Mac&Android
Obsługiwane urządzenia: PC, Smart TV, Odtwarzacze Android itd.
Klawiatura Microsoft Comfort Curve 3000

Specjalnie zaprojektowany, ergonomicznie wyprofilowany kształt klawiatury umożliwia naturalne ułożenia rąk przy pracy.