F.H. MEGABIT
GODZINY OTWARCIA:
PON. - PT. 10.00 - 18.00
SOB. 10.00 - 14.00

UL. ŚW. GERTRUDY 3,  KRAKÓW
TEL. 12 421 30 48
MEGABIT.KRAKOW@NEOSTRADA.PL
NASZA OFERTA
WPISZ CZEGO SZUKASZ
 
Power bank
Powerbank marki Platinet - przenośny akumulator do ładowania urządzeń elektronicznych takich jak smartphone, telefony komórkowe, mp3/mp4, GPS i innych urządzeń zasilanych napięciem 5 V

Akumulator o pojemności 5200mAh.
Ładowanie Power banku poprzez port USB (np z PC, laptopa)
Niewielkie wymiary i mała waga umożliwiają łatwy transport.
Czytnik TRACER My Book
Tracer My Book to nieodzowny towarzysz każdego bibliofila XXI wieku. Ten ultra lekki i przenośny ebook reader pomieści zbiór wszystkich Twoich książek z domowej biblioteki. Teraz będzie zawsze w zasięgu ręki i może być z Tobą praktycznie wszędzie. Dzięki wbudowanej pamięci wewnętrznej 4GB zmieścisz w nim nawet do 4000 książek.

Obsługa formatów multimedialnych umożliwia odtwarzanie również zdjęć oraz muzyki - gdziekolwiek jesteś, daj się porwać wartkiej akcji powieści przy dźwiękach ulubionych przebojów! Jeśli braknie Ci miejsca na kolejne pliki, przestrzeń dyskową możesz rozbudować o dodatkowe 32GB pamięci zewnętrznej za pomocą slotu na karty pamięci microSD.

My Book posiada wysokiej jakości 6" wyświetlacz wykonany w technologii E-Ink o rozdzielczości 800*600. Dzięki niej pobór prądu urządzenia jest na tyle niski, że wystarczy na wyświetlenie do 1000 stron na 1 ładowaniu baterii.